Dubai Vizeniz pasaportunuzun ilk sayfası ve 2 adet biyometrik fotoğrafla 24 saatte hazır.

Detaylı Bilgi 0 212 216 0900

Dubai Vizesi

Dubai vize, alınması kolay olan bir vize türüdür.

 

Dubai’ye seyahat etmek ısteyen T.C. vatandaşları Dubai Online Vize hizmetinden yararlanabilmektedir.

 

Sadece pasaportunuzun ön yüzünün görüntüsü ve 2 adet biyometrik fotoğrafınız Dubai vize başvurunuz için yeterlidir.

 

Dubai yedi emirlikten oluşan Birleşik Arap Emirlikleri’nin refah seviyesi en yüksek, en kalabalık nüfuslu, en güvenli ve en pahalı şehridir. Dubai, 20.yüzyıl başlarında inci çıkarılan bir liman şehri iken, bölgede petrol çıkarılmaya başlandığında hızla zenginleşmiştir.İlk yedi yıldızlı otel (Burj Al Arab), en büyük alışveriş merkezi (Dubai Mall), en yüksek bina (Burj Khalifa), palmiye şekilli yapay ada (Palm Jumeirah), kapalı alanda kayak pisti (Ski Dubai) gibi yapılar Dubai’nin en ünlü cazibe merkezleridir.

 

Ortadoğu’nun ticaret, finans, alışveriş, eğlence ve turizm merkezi olan Dubai her yıl yaklaşık 15 milyon turist ağırlamaktadır. Son yıllarda da ülkemizden Dubai ‘ye seyahat için yoğun vize talebi olmaktadır.

 

Dubai yeşil pasaport sahipleri ve gri pasaport sahiplerinden Dubai vizesi istememektedir.

 

Dubai turistik vize başvuruları için şahsen gelmeniz istememektedir. İstenilen evrakları Vizemhazir.com’a iletmeniz yeterli olacaktır.

Dubai vizesi almanın birkaç yöntemi vardır:

Dubai’ye seyahat edeceğiniz havayolu (Emirates ya da Türk Hava Yolları) aracılığı ile, Dubai’de konaklayacağınız otel aracılığı ile, Vizemhazir.com aracılığı  ile başvuracağınız online vize ile Dubai vizesi alabilirsiniz.

Dubai Vizesi için Gerekli Temel Evraklar

 

 • Pasaport Fotokopisi
 • Kimlik Fotokopisi
 • 1 adet fonu beyaz fotoğraf
 • Uçak Rezervasyonu (Vizemhazir.com danışmanı tarafından hazırlanacaktır).

* Tüm  evraklar renkli olarak taranmalı ve jpeg formatında kaydedilmelidir.
* Telefonla çekilen fotoğraflar, net taranmayan evraklar kabul edilmeyeceğinden, bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Dubai Vizesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

 • Dubai vizesi için gerekli evraklar, Dubai seyahatinizin içeriğine göre değişiklik gösterecektir. Şöyle ki, Dubai turistik vize, Dubai ziyaret vizesi, Dubai ticari vize Dubai seyahatinizin içeriğini belirleyen vize çeşitleridir. Vize talep gerekçenize göre başvuru evraklarınız farklılık gösterirken. Ayrıca Konsolosluk bazı durumlarda ek evrak talebinde de bulunabilmektedir. Dubai Konsolosluğunun talepte bulunduğu ek evraklar Dubai vizesi için gerekli olan evrakları farklılaştırır.
 • Dubai Emirliği/Birleşik Arap Emirlikleri(BAE)’ne seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus Pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ülkeye giriş yapabilmek için Dubai vizesi başvurusunda bulunmak zorundadır. Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmayan seyahatlerinde Dubai (BAE) vize işlemlerinden muaftır. Dubai Emirliği’ne seyahat etmek isteyen kişiler ülkeye gerçekleştirecekleri seyahatin amacına uygun kategoride yer alan vize çeşidine başvuru yapmalıdır.
 • Dubai Transit Vizesi: Dubai üzerinden başka ülkelere geçiş yapmak amacıyla alınan vizedir. Ülkeye girişten itibaren 96 saat konaklama hakkı tanır. Dubai Transit Vizesi uzatılamaz. Dubai transit vize başka ülkeye seyahat etse dahi Dubai Havaalanına inen yolcular için uygulanan bir vizedir. Havaalanı terminallerinden transit uçuşlar için 3 ayaklı uçak bileti yalnızca transit uçuşlar için gereklidir. 24 saati aşmamak koşuluyla, havaalanından dışarıya çıkmamak koşuluyla seyahat edeceklerin transit vize almalarına gerek yoktur.
 • Dubai vizesine Türkiye’de oturum izni olduğu halde başvuru yapamayacak bazı ülkeler vardır. Bu ülkelerin vatandaşları Dubai’de yasaklı ülke statüsünde bulunmakta olup Türkiye’den başvuru yapamazlar. Dubai vizesine başvuru yapamayacak ülkeler ise; Suriye, Filistin, İsrail, Afganistan’dır. Belirtilen ülkeler dışında kalan tüm Orta Doğu ülkelerinin vatandaşları Türkiye oturumu olup Türkiye’de başvurularını gerçekleştirebilirler. Avrupa Birliği vatandaşları Dubai vizesi almadan Dubai’ye giriş yapabilmektedir.
 • Dubai vize türünüzü belirledikten sonra gerekli olan vize evraklarını eksiksiz olarak hazırlamanız gerekmektedir.
 • Dubai Konsolosluğu Göçmenlik Bürosu, Dubai vizesi başvurusu için hazırladığınız evraklara ek evraklar isteyebilir. Dubai vize başvurunuz için bu bilgi göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Dubai vizesi başvurusu için istenen evraklar eksiksiz şekilde tamamlanmalı ve organize edilmelidir. Dubai vizesi başvuruları online olarak gerçekleştirilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri Konsoloslukları Online Dubai vizesi başvuruları konusuna hizmet vermemektedir.

Yardım

Sorularınızı çekinmeden vize danışmanlarımıza sorabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

bilgi@vizemhazir.com

0553 906 18 12

Bize Ulaşın

Ara & Vize Al