Turizm

Kültürel Doku

Dubai Vizesi

Dubai yedi emirlikten oluşan Birleşik Arap Emirlikleri’nin refah seviyesi en yüksek, en kalabalık nüfuslu, en güvenli ve en pahalı şehridir. Dubai, 20.yüzyıl başlarında inci çıkarılan bir liman şehri iken, bölgede petrol çıkarılmaya başlandığında hızla zenginleşmiştir.İlk yedi yıldızlı otel (Burj Al Arab), en büyük alışveriş merkezi (Dubai Mall), en yüksek bina (Burj Khalifa), palmiye şekilli yapay ada (Palm Jumeirah), kapalı alanda kayak pisti (Ski Dubai) gibi yapılar Dubai’nin en ünlü cazibe merkezleridir.

Ortadoğu’nun ticaret, finans, alışveriş, eğlence ve turizm merkezi olan Dubai her yıl yaklaşık 15 milyon turist ağırlamaktadır. Son yıllarda da ülkemizden Dubai ‘ye seyahat için yoğun vize talebi olmaktadır.

Dubai yeşil pasaport sahipleri ve gri pasaport sahiplerinden Dubai vizesi istememektedir.

Dubai turistik vize başvuruları için şahsen gelmeniz istememektedir. İstenilen evrakları Vizemhazir.com’a iletmeniz yeterli olacaktır.

Dubai vizesi almanın birkaç yöntemi vardır:

Dubai’ye seyahat edeceğiniz havayolu (Emirates ya da Türk Hava Yolları) aracılığı ile, Dubai’de konaklayacağınız otel aracılığı ile, Vizemhazir.com aracılığı  ile başvuracağınız online vize ile Dubai vizesi alabilirsiniz.

Dubai Vizesi için Gerekli Temel Evraklar

  • Pasaport Fotokopisi
  • Kimlik Fotokopisi
  • 1 adet fonu beyaz fotoğraf
  • Uçak Rezervasyonu (Vizemhazir.com danışmanı tarafından hazırlanacaktır).

*Tüm  evraklar renkli olarak taranmalı ve jpeg formatında kaydedilmelidir.

*Telefonla çekilen fotoğraflar, net taranmayan evraklar kabul edilmeyeceğinden, bu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Yardım

Sorularınızı çekinmeden vize danışmanlarımıza sorabilirsiniz.
Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

This is custom heading element

Bize Ulaşın

Ara & Vize Al