fbpx

Cezayir Vize Fiyatları

Cezayir Vize FiyatlarıCezayir Vize Fiyatları

Cezayir Türkiye’ den ulaşım sağlayacak olan yolcuları için vize istiyor. Bordo pasaport sahiplerinin Cezayir seyahatlerinde amacına uygun nitelikte vize alması gerekiyor. Hizmet pasaportu, hususi pasaport ve diplomatik pasaport olmak üzere pasaport sahiplerin Cezayir ziyaretleri 90 günü geçmeyecek ise vize almalarına gerek yoktur. Ancak 90 günü geçecek ziyaretler ise, amacına uygun nitelikte bu pasaport sahiplerinin de vize başvurusu yapılması istenmektedir. Vize başvurusu için tek yetkili kurum Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu’ dur. Vize reddi yapabilen ya da vize onayı saplayan tek yetkili kurum da burasıdır. Cezayir vize türleri amacına uygun olarak farklılık göstermektedir. Bu farklılığa uygun nitelikte de Cezayir vize fiyatları değişiklik göstermektedir. Vize başvurusu için vize randevusu alınması gerekir. Vize başvuru harç ücretleri ödenmelidir. Hemen ardından bu harç ücretinin dekontu ile birlikte ve ilgili vize için gereken evraklar ile birlikte Cezayir Başkonsolosluğu’ na Cezayir ilgili vizesi için başvuruda bulunması gerekmektedir.

Cezayir vize harç ücretlerini belirleyen tek kurum Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu’ dur. Fiyat güncellemesi ile birlikte bu alanda da güncellenen fiyatlarda değişiklik olacaktır. 2022 güncel Cezayir vize harç ücretleri ile başvuruda bulunmak mümkündür. Cezayir Başkonsolosluğu sizden vize harç ücreti dışında herhangi bir şekilde ve herhangi bir sebepten ekstra ücret isteyemez. Ancak başkonsolosluğa vize başvurusu bireysel olarak değil toplu olarak yapılmaktadır. Bunun için Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu’ nun yetkilendirmiş olduğu bir vize merkezi ile hem destek alıp hem de size başvurusunu tamamlayabilirsiniz. Vizemhazır bu koşullarca Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olan bir vize merkezidir. Bu anlamda sistemden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Vize başvuruları için vize merkezi ücretlerini de harç ücretinden ayrı olarak ödemeniz gerekmektedir. Bu fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak amacı ile sizler de iletişim numaralarından firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Cezayir Vize Fiyatı

Cezayir vize türleri oldukça fazladır. Bu vize türleri aynı zamanda tek giriş ya da çoklu girişler olmak üzere farklı şekilde talep edilebilir. Ayrıca aylarına ve sürelerine bağlı olarak aynı vize türünün farklı versiyonlarda talebi de mümkün olmaktadır.

l Cezayir Turistik Vize

l Cezayir Çalışma vizesi

l Cezayir geçici çalışma vizesi

l Cezayir evraksız çalışma vizesi

l Cezayir ziyaret vizesi

l Cezayir fuar vizesi

l Cezayir tıbbi tedavi vizesi

l Cezayir basın vizesi

l Cezayir eğitim vizesi

Görüldüğü üzere amaç ne ise o vize başvurusunda bulunmak önemlidir. Ziyaret amacına uygun vize başvurusunda bulunmamak bir vize reddi sebebidir. Harç ücretleri buna göre değişmektedir. İstenilen evraklar buna göre değişir. Bu nedenle amacına uygunluk ilgili vizeler için önemli, bir konu olmaktadır.

Cezayir vize fiyatı belirlemeleri de buna uygun olmaktadır.

l Cezayir Turistik vize 1 aylık tek girişli 90 Euro

l Cezayir Turistik vize 3 aylık çok girişli 150 Euro

l Cezayir çalışma vizesi 6 aylık çok girişli; 250 Euro

l Cezayir ticari vize 1 aylık tek giriş; 90 Euro

l Cezayir ticari vize 3 aylık çok giriş; 150 Euro

l Cezayir ticari vize 1 aylık evraksız: 210 Euro

l Cezayir ticari vize 3 aylık evraksız: 310 Euro

l Cezayir ticari vize 6 aylık evraksız: 450 Euro

İlgili vize ücretleri harç ücretini kapsamaktadır. Bu harç ücretlerine KDV dahil değildir. Ayrıca vize merkezleri ücretleri de dahil değildir. Yalnızca vize başvurusunu gerçekleştirmek amacı ile ödenmesi gereken vize başvuru harç ücretleri olarak görülmektedir. Güvenilir bir hizmet almak adına ve danışmanlık bilgisi için sizler de bu alandan her zaman yararlanabilirsiniz. Güncel gelişmelerden ve cüret bilgisinden haberdar olmak için takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara & Vize Al