Maldivler Vizesi, Cezayir Vizesi

Maldivler Vizesi

Türk vatandaşlarının Maldivler’e giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Türk vatandaşları her bir yıl için 30 günü aşmamak koşuluyla Maldivler’de vizesiz kalabilmektedirler. Vizem Hazır, Maldiv Konsolosluğu’na adınıza vize başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip etmektedir.

Vizem Hazır, Maldivler Vizesi Veren Firmalardan biridir. Maldivler vize işlemleri ve ülkeyle ilgili hemen hemen her konuda hizmet vermektedir. Tecrübesiyle sizlere güvenli ve kaliteli hizmet veren firmamız aracılığıyla her türlü vize işlemlerini yapabilirsiniz. Maldivler ile ilgili vize, oturum izni, vatandaşlık ve her türlü mevzuat danışmanlığı hizmetlerini vermekteyiz. Maldivler vizesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için hazırladığımız sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Maldivler için vize ve oturum iznine dair her şeyi ofisimizde yürütebilirsiniz.

Maldivler vize evrakları ve güncel vize ücreti hakkında sorularınızın varsa bizi arayabilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maldivler Vize Başvurusu

Maldivler Devleti, T.C. Pasaport hamili tüm kişileri, turistik amaçlı seyahatlerinde vize prosedürüne tabi tutmamaktadır. Ancak Maldivler’e 30 günden fazla ikameli seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Maldivler Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Maldivler Vize Türleri

  • Maldivler Turistik Vizesi,
  • Maldivler Ticari Vizesi,
  • Maldivler Çalışma Vizesi,
  • Maldivler Aile Ziyareti Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Maldivler vizesi için hızla vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vizem Hazır ile irtibat kurun!

Maldivler Vize Başvurusu için Gerekli Belgeler

Maldivler vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Maldivler vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.